1916 Szentkirályi Miklós ügyésznek címzett kirendelés Alsó-Fehér vármegye törvényhatóságának közigazgatási bizottságába, Magyar Kir. Igazságügyminiszter fejléces levele, Balogh Jenő (1864-1953) igazságügy-miniszter aláírásával, szárazpecséttel
cca 1920-40 Szüle család címere "Insignis nobilitatis familiae de Szüle" felirattal, feltehetően Szüle Péter (1886-1944) festőművész munkája. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben, 27×19,5 cm.
1921 Arad, Vízszerelő mester segédkönyve, benne számos bejegyzéssel, nevekkel, okmánybélyegekkel, kopott félvászon-kötésben, az elülső szennylap kijár, 200 p.
cca 1925-30 Gerő Zsófia (1895-1966), Gerő Ödön (1863-1939) műkritikus lánya kézzel írt párizsi kalauza, vendéglők, kávéházak, színházak, múzeumok stb. címeivel, jegyzetekkel, ajánlásokkal. Benne többek közt Georges Fenyő nevével, feltehetően Fenyő György (1904-1978) festőművész műtermi címével. 20 oldal. Sérült, egyes lapok kijárnak.
1927.I.28 Prohászka Ottokár (1858-1927) székesfehérvári püspök autográf sorai Vértes O. József (1881-1953) pszichológusnak, Prohászka Ottokárt kitüntésekkel dekorált katona és polgári személyek körében megörökített fotólapon, Prohászka Ottokár autográf aláírásával
1931 Justice for Hungary óceánrepülőket ábrázoló képeslap a két pilóta: Endresz György és Magyar Sándor, valamint a repülőgépet és az utat finanszírozó Szalay Emil autográf aláírásával, üvegezett képkeretben. 16x12 cm