Tétel

Katalognummer:

19143.
Beendet 400. Fernauktion
Juwelen

Rufpreis:

400 000 HUF

Beschreibung:

Ezüst (Ag) hat személyes evőeszköz készlet. 51 darabos fűszertartóval, az egyik üveg betéttel Magyar, XIX. sz. vége. Jelzett, mesterjeggyel nettó 2350 g + ezüst nyelű kések és tortalapát.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras