10704.
Beendet 400. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Falumúzeum (Szombathely). Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben, 30×54 cm