10758.
Beendet 400. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
42 000 HUF
113,82 EUR, 131,25 USD
Garro jelzéssel: Gyerekek. Olaj, falemez. Historizáló stílusú fa keretben, 50×40 cm / Signed Garro: Children. Oil on panel. Framed. 50×40 cm