Tétel

Rufpreis:

5 000 HUF

Beschreibung:

2000. "A törvény / 1000 éve történt, mert meg kellett történnie, s úgy, ahogy ez rendeltetett" bronz emlékérem a 2000. évre, "25" sorszámú tanúsítvánnyal és ismertetővel. Az emlékérem összesen 2000 példányban készült, ebből 300-at vertek bronz Proof kivitelben. (32mm) T:UNC (eredetileg PP) patina / Hungary 2000. "A törvény / 1000 éve történt, mert meg kellett történnie, s úgy, ahogy ez rendeltetett (The law / Happened 1000 years ago because it had to happen and as it was intended)" bronze commemorative medal for the year 2000, with certificate numbered "25" and description. The commemorative medal was produced in a total of 2,000 copies, of which 300 were minted in bronze Proof design. (32mm) C:UNC (originally PP) patina

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk