Tétel

Rufpreis:

4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD

Beschreibung:

Sződy Szilárd (1878-1939) 1939. "Magyar Főiskolai Sportegyletek Egyesülése - 1907 / Bajnoki érem" bronz díjérem, hátoldalán "Gerenda III. 1939" gravírozással (40mm) T:AU patina / Hungary 1939. "Magyar Főiskolai Sportegyletek Egyesülése - 1907 / Bajnoki érem (Union of Hungarian College Sports Associations /Championship medal)" bronze award medal with "Gerenda III. 1939" engrave on the back. Sign.: Szilárd Sződy (40mm) C:AU patina

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk