30227.
Beendet 40. Gross-Auktion
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
Damkó József (1872-1955) / Exner Károly (1850-1919) DN "Magyar Országos Torna Szövetség" bronz emlékérem (45mm) T:AU patina / Hungary ND "Magyar Országos Torna Szövetség (Hungarian National Gymnastics Association" bronze commemorative medallion. Sign.: József Damkó and Károly Exner (45mm) C:AU patina