Schuco Examico 4001 felhúzós lemezjáték autó, 1936-1940 körül. Cabrio kivitelű, világos vajszínű oldtimer automobil, formatervezése leginkább a BMW 328-as típusára hasonlít. Fém, jelzett (Made in Germany), felhúzókulcs nélkül, korának megfelelő kisebb kopásokkal, hátulján kisebb horpadással, h: 14,5 cm / Vintage German clockwork tin toy car, without wind-up key, with slight wear
TATRA 603 lemez játékautó, távirányítású, eredeti dobozában. KOH-I-NOR HARDTMUTH gyártmány, Csehszlovákia. H: 21,5 cm, Sz: 8,5 cm. / Vintage remote controlled toy car