Pierre Félix Masseau (1869-1937): Ludwig van Beethoven német zeneszerz... https://www.darabanth.com/de/40-Gross-Auktion/40.1/Kunst-Skulpturen-Historische-Dokumenten/Skulpturen-Plaketten~16400/Pierre-Felix-Masseau-1869-1937-Ludwig-van-Beethoven-nemet-zeneszerzo-busztje-Terrakotta-Jel~II2824101
2824101
11187
40
48000
Statues, plaquettes
Rufpreis:
48 000 HUF 130,08 EUR , 150,00 USD
Beschreibung: Pierre Félix Masseau (1869-1937): Ludwig van Beethoven német zeneszerző büsztje. Terrakotta. Jelzett, kopott, m: 43 cm
: nagy_andras