Bakonyi Sándor (1892-1937): Art deco táncos. Bronz márvány alapon 32 c... https://www.darabanth.com/de/40-Gross-Auktion/40.1/Kunst-Skulpturen-Historische-Dokumenten/Skulpturen-Plaketten~16400/Bakonyi-Sandor-1892-1937-Art-deco-tancos-Bronz-marvany-alapon-32-cm-jelzett-egyik-kis-ujja~II2843192
2843192
11179
40
80000
Statues, plaquettes
Rufpreis:
80 000 HUF 216,80 EUR , 250,00 USD
Beschreibung: Bakonyi Sándor (1892-1937): Art deco táncos. Bronz márvány alapon 32 cm jelzett, egyik kis ujján minimális sérüléssel