Pfadfinder Zahl der Lose: 5
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2870341
12098
40
50000
Scout
1930-1937 "Ezermesterfarkasfalka" budapesti cserkészcsapat díszes, rajzokkal, fényképekkel illusztrált naplója. Korabeli félbőr-kötésben, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel. 2835238
12099
40
Scout
1933 Gödöllő, Jamboree, cserkész találkozón készült fotók albumba rendezve, 42 db, 6,5×6 cm 2870249
12100
40
Scout
1947 A gróf Teleki Pál vándordíj zászlószalagja, az 1946-47-es évre a Mohikán cserkész örs javára adományozva, hímzett selyem, ritka háború utáni cserkészemlék
2870258
12101
40
Scout
cca 1940-1945 Asztali cserkészzászló, hímzett selyem, kis részen kopás miatti szakadással 2862530
12102
40
Scout
1933 Budapest A Jamboree résztvevői Rába teherautókon a Belgrád rakparton 16x12 cm / Participants of the Gödöllö Jamboree on HUngarian trucks
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF