Tétel

Katalognummer:

11885.
Beendet 40. Gross-Auktion
Foto

Rufpreis:

10 000 HUF

Beschreibung:

cca 1880-1890 Dresden, Umgegend und Sächs. Schweiz. / Drezda és környéke, illetve a Szász Svájc. Album 30 db fekete-fehér fotóval (18x12 cm méretben). Dresden, F. & O. Brockmann Nachfolger R. Tamme. Dekoratív, aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötésben, a borítón kis sérülésekkel, foltokkal, néhány kartonlap kissé foltos. 32,5x24 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg