1947 Bp., Veres Péter (1897-1970) író, politikus számára készített díszoklevél, 50. születésnapja és 20 éves író jubileuma alkalmából, a Nemzeti Parasztpart és a Népi Ifjúsági Szövetség pesthidegkúti csoportjától, sok aláírással, nemzetiszínű szalaggal. A szalag és a lap széle kissé foltos, a hátoldalon kisebb javításokkal megerősítve, 36x27 cm
1948 Miskolc, házassági anyakönyvi kivonat, különböző bélyegzésekkel (3 Ft illeték + 1 P ínségbélyeg + 50 f újjáépítési illetékbélyeg kettős fogazással)
1954 Jegy a Népstadionba az Aranycsapat 7:1 re végződőtt magyar-angol focimeccsére, a 6:3 visszavágójára / 1954 Ticket for the England vs Hungary match in Budapest. The return match of the 6:3.
1938 Móricz Margit (1902-1990) festőművész fényképes útlevele, sajátkezű aláírásával, 1938-1939-es római ösztöndíja idejére kiállítva, több bélyegzéssel és bejegyzéssel, kissé kopott vászonkötésben