Tétel

Rufpreis:

480 000 HUF
1 300,81 EUR, 1 500,00 USD

Beschreibung:

Váli Dezső (1942-): Üres műterem (Műterem, minden rendben van), 2017. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán a művész címkéjével, feliratával és A/2017/58 opuszszámmal. Reprodukálva a festő honlapján: https://deske.hu/festmenyek#!. Fakeretben. 60x60 cm / oil on fibre board, signed lower right, with the artist's label and opus no. A/2017/58 on the reverse, reproduced on the artist's homepage: https://deske.hu/festmenyek#! framed

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras