Maurer Dóra (1934-): Virágok. Rézkarc, papír, kartonra kasírozva, jelz... https://www.darabanth.com/de/40-Gross-Auktion/40.1/Gemalde-und-Grafiken/Zeitgenossische-Gemalde-und-Grafiken~16768/Maurer-Dora-1934-Viragok-Rezkarc-papir-kartonra-kasirozva-jelzett-lap-szele-kisse-fo~II2846336
2846336
10119
40
46000
Contemporary paintongs and graphics
Beschreibung: Maurer Dóra (1934-): Virágok. Rézkarc, papír, kartonra kasírozva, jelzett, lap széle kissé foltos, rézkarc alja kissé sérült, 40×29 cm.
: nagy_andras