Tétel

Rufpreis:

40 000 HUF

Beschreibung:

Pörge Gergely (1858-1930): Duna mentén. Olaj, falemez. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, kissé sérült üvegezett fakeretben. 16×23 cm / oil on wood, signed, with autograph description on the reverse, framed

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk