Pörge Gergely (1858-1930): Duna mentén. Olaj, falemez. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, kissé sérült üvegezett fakeretben. 16×23 cm / oil on wood, signed, with autograph description on the reverse, framed