Tétel

Rufpreis:

95 000 HUF
257,45 EUR, 296,88 USD

Beschreibung:

Poll Hugó (1867-1931): Vízparti társaság. Pasztell, papír, jelezve balra lent. Dekoratív, sarkaiban sérült szecessziós fakeretben. 25,5x33 cm. / pastell on paper, signed, framed

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras