Neogrády Antal (1861-1942): Városrészlet. Akvarell, papír, jelezve bal... https://www.darabanth.com/de/40-Gross-Auktion/40.1/Gemalde-und-Grafiken/Klassische-Gemalde-und-Grafiken~16770/Neogrady-Antal-1861-1942-Varosreszlet-Akvarell-papir-jelezve-balra-lent-Uvegezett-dekor~II2852803
2852803
10093
40
26000
Classic paintongs and graphics
Beschreibung: Neogrády Antal (1861-1942): Városrészlet. Akvarell, papír, jelezve balra lent. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 38,5×28,5 cm / watercolour on paper, signed, framed
: pk