10076.
Beendet 40. Gross-Auktion
Klassische Gemälde und Grafiken
95 000 HUF
257,45 EUR, 296,88 USD
Kunffy Lajos (1869-1962): Szerelmespár. Olaj, fa, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 35×25 cm. Hátoldalán régi aukciós címkével (BÁV?). / oil on wood, signed. framed, with old auction label on the reverse