Kövér Gyula (1883-1972): Capri. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív, sérült, üvegezett fakeretben. 75x60 cm / Kövér Gyula (1883-1972): Capri. Oil on canvas, signed lower right, framed. 75x60 cm