Jean-Georges Simon / Simon János György (1894-1968): Au tour d'un Beg De Gaz. I Dessins á la pointe sur verre. Pari, 1925. Algárfia, papír, jelzett, dedikált mappában. 9 db Rajzok mérete kb 9x13 cm Mappa kissé sérült