10085.
Beendet 40. Gross-Auktion
Klassische Gemälde und Grafiken
110 000 HUF
298,10 EUR, 343,75 USD
Horváth G. Andor (1876-?): Mulatozók. Olaj, vászon, egy kis szakadás, jelzett, sérült keretben, 60×80 cm Budapesten Karlovszky Bertalan, Lotz Károly tanítványa volt, majd Bécsben folytatta tanulmányait a Képzőművészeti Akadémián. 1897-tól szerepelt műveivel a Műcsarnokban és a Nemzeti Szalonban. Egy művét őrzi a Magyar Nemzeti Galéria. / oil on canvas, signed, with small damage, framed