10057.
Beendet 40. Gross-Auktion
Klassische Gemälde und Grafiken
50 000 HUF
135,50 EUR, 156,25 USD
Diener-Dénes Rudolf (1889-1956): Francia város sétálókkal. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 23,5×31 cm / Rudolf Diener-Dénes (1889-1956): Town in France. Pastell on paper, signed lower right. Framed with glass. 23,5x31 cm.