Czóbel Béla (1883-1976): Das Kapital. Kréta, papír. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben. 38x29 cm / chalk on paper, signed, framed