Tétel

Rufpreis:

240 000 HUF
650,41 EUR, 750,00 USD

Beschreibung:

Czóbel Béla (1883-1976): Das Kapital. Kréta, papír. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben. 38x29 cm / chalk on paper, signed, framed

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk