10015.
Beendet 40. Gross-Auktion
Klassische Gemälde und Grafiken
380 000 HUF
1 029,81 EUR, 1 187,50 USD
Czóbel Béla (1883-1976): Csendélet. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 42x30 cm / Béla Czóbel (1889-1975): Still life. Mixed technique on paper, signed lower right. Framed. 42×30 cm