15029.
Beendet 40. Gross-Auktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
12 000 HUF
32,52 EUR, 37,50 USD
Dr. Ugró Gyula: Újpest. 1831-1930. Sajtó alá rendezte: Dr. Ladányi Miksa. Magyar Városok Monográfiája XI. Bp.,1932, Magyar Városok Monográfiája, 532 p.+9 t. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott dombornyomott egészvászon-kötés, festett felső lapélekkel, szép állapotban.