Tétel

Rufpreis:

10 000 HUF

Beschreibung:

Brassey, T.A. (szerk.): The Naval Annual 1899. Portsmouth, 1899, J. Griffin and Co. Angol nyelven. 480 p + 6 kihatjható melléklet (térkép) + 89 t. (plate) + 4 t. (római számozással) Fekete-fehér képekkel, ábrákkal és térképekkel gazdagon, többek közt az osztrák-magyar haditengerészet hajóinak ábráival illusztrált. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, sérült gerinccel, kopott borítóval, részben foltos lapokkal. / english languague, in full linen binding, with damaged spine, slightly worn cover, pages partially stained.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras