Tétel

Rufpreis:

8 000 HUF

Beschreibung:

Nemeskéri-Kiss Sándor: Figyeltem. Emberek, állatok, gyerekek, asszonyok. Bp., 1942., Dr. Vajna - Bokor, (Athenaeum-ny.), 284+4 p. A borító és a szövegközti rajzok Keglevich Jenke grófnő munkái. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, restaurált papírborítóval. A szerző, Nemeskéri-Kiss Sándor (1884-1958) császári és királyi kamarás, vadász, utazó, diplomata által a kiadónak, Bokor Dezsőnek (1894-1963) a Vajna és Bokor kiadó vezetőjének DEDIKÁLT példány.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras