Tétel

Rufpreis:

8 000 HUF

Beschreibung:

Lukácsy Sándor, Hutirai): Gyümölcsfa iskolák. Lucas Ede útmutatási nyomán, hazai viszonyainkra átdolgozva, különösen a községi faiskolák vezérkönyvéül kiadja a ,,Kerti Gazdaság" szerkesztősége. Számos felvilágositó fametszettel. Pest, 1859, Nyom. Gyurián József. [8], 124 p. Szövegközti ábrákkal Korabeli aranyozott gerincű félvászon kötésben, volt könyvtári példány.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : hsz