Tétel

Rufpreis:

24 000 HUF

Beschreibung:

Borászati Lapok 1911. Negyvenharmadik évfolyam 1-52 szám. Szerk.: Drucker Jenő. Bp., 1911, "Pátria" Nyomda. 916 p. Számos korabeli reklámmal. "Gazdasági Tanácsadó" melléklet nélkül, máskülönben teljes. Korabeli aranyozott gerincű vászonkötésben, gerincen és borítón apró sérüléssel, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzőkkel, címlapon és néhány kevés lapon apró lapszéli szakadásokkal, máskülönben jó állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras