Tétel

Rufpreis:

100 000 HUF
271,00 EUR, 312,50 USD

Beschreibung:

Széchényi István, gróf [1791-1860]: Világ, vagy is felvilágosító töredékek némi hiba 's előítélet eligazítására. Pest, 1831, Füskúti Landerer, 10+XL+41-539+5 p. Első kiadás! Korabeli félvászon-kötésben, kopott borítóval, foltos lapokkal, az utolsó lapon bejegyzéssel, halvány tulajdonosi bélyegzéssel az elülső szennylapon.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras