Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 248
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2336384
30751
399
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
2437397
30752
399
Numismatik
Gáti Gábor (1937- ) 1977. "Ady 1877-1919 / 'Szállani, Szállani, Szállani Egyre" Br plakett (111mm) T:1-
2439039
30753
399
Numismatik
Győrfi Sándor (1951-) 1992. "Szent István híd - Szolnok 1992. augusztus 20 / Jász-Nagykun-Szolnok Megye" Br emlékérem (42,5mm) + "Szent István híd - Szolnok 1992. augusztus 20 / Jász-Nagykun-Szolnok Megye" aranyozott Ag emlékérem (36,59g/0.835/42,5mm) T:1,1 (eredetileg PP)
2440794
30754
399
Numismatik
Győrfi Lajos (1960-) DN "Természettudpmányi Kar - Debrecen" ezüstözött fém emlékérem (42,5mm) T:1- (eredetileg PP) 2442222
30755
399
Numismatik
Kampfl József (1938- ) 1990. "Albert Schweitzer 1875-1965 / 3. Zeneterápiás Konferencia 1990 március 31 Pécs" öntött Br emlékérem (69mm) T:1-,2
2434399
30756
399
Numismatik
Kelemen Kristóf (1922-2001) 1981. "MÉE XI. Vándorgyűlése - Sárospatak / A főiskola alapítója: Perényi Péter - Patrónája: Lórántffy Zsuzsanna" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo SP1 2440829
30757
399
Numismatik
Kelemen Kristóf (1922-2001) 1981. "MÉE XI. Vándorgyűlése - Sárospatak / A főiskola alapítója: Perényi Péter - Patrónája: Lórántffy Zsuzsanna" Br emlékérem (42,5mm) + 2000. "MÉE köszönti az Államalapítás ezredik évfordulóját" Br naptárérem (42,5mm) T:1- 2440780
30758
399
Numismatik
Kelemen Kristóf (1922-) 1985. "MÉE Budapest / Pázmány Péter - Eötvös Lóránd" Br emlékérem (42,5mm) + 1985. "Bizományi Áruház Vállalat - Hazánk felszabadulásának 40. évfordulója alkalmából" Br emlékérem eredeti, sérült műanyag ÁPV tokban (42,5mm) T:1- 2434429
30759
399
Numismatik
Kelemen Kristóf (1922-) 1985. "MÉE Budapest / Pázmány Péter - Eötvös Lóránd" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo BP16 2439742
30760
399
Numismatik
Kelemen Kristóf (1922-2001) / Sebestyén Sándor (1949-) 1987. "MÉE XVII. Vándorgyűlés Nyíregyháza / Bessenyei György" Br emlékérem (42,5mm) T:1- 2434380
30761
399
Numismatik
Képíró Zoltán (1944-1981) 1973. "Kaposvár Centenáriuma" Br emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo KV1 2442152
30762
399
Numismatik
Képíró Zoltán (1944-1981) 1977. "Lenin - 1917-1977" Br emlékérem (60mm) T:1- Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF