Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 248
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2433686
30727
399
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Fekete Géza (Dezső) (1939-) 1973. "25 éves az Újító Mozgalom" Br emlékérem adományozói okirattal, eredeti tokban (60mm) T:1-
2440805
30728
399
Numismatik
Fritz Mihály (1947-) 1982. "Zirc" Br emlékérem sérült ÁPV tokban (42,5mm) + Lapis András (1942-) DN "Makó / Szeged Tourist" Br emlékérem plombált ÁPV tokban (42,5mm) T:1- 2439146
30729
399
Numismatik
Fritz Mihály (1947-) 1983. "Szegedi Szabadtéri Játékok / 1933-1959-1983" Br emlékérem sérült ÁPV tokban + DN "Szeged Tourist / Csongrád" Br emlékérem sérült ÁPV tokban (42,5mm) T:1 2437471
30730
399
Numismatik
Fritz Mihály (1947-) 1984. "MÉE / Tíz éves a Kalocsai Csoport" Br emlékérem sérült ÁPV tokban (42,5mm) T:1- Adamo KA1 2322975
30731
399
Numismatik
Fritz Mihály (1947-) 1987. "MÉE Szeged / József Attila halálának 50. évfordulója" jelzett Ag emlékérem (35,51g/0.835/42,5mm) T:1- (PP) Adamo SG18
2422451
30732
399
Numismatik
Fritz Mihály (1947- ) 1988. "A Szent Jobb Szegeden" jelzett Ag emlékérem (36,02g/0.835/42,5mm) T:1 (eredetileg PP)
2434684
30733
399
Numismatik
Fritz Mihály (1947-) 1988. "20 éves a MÉE Fejér megyei Szervezete / Veretett a törökök kivonulásának 300. évfordulóján" Br emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo SF10 2434682
30734
399
Numismatik
Fritz Mihály (1947-) 1988. "20 éves a MÉE Fejér megyei Szervezete / Veretett a törökök kivonulásának 300. évfordulóján" Br emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo SF10 2434487
30735
399
Numismatik
Fritz Mihály (1947- ) 1988. "A Szent Jobb Szegeden" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo SG22 2434406
30736
399
Numismatik
Fritz Mihály (1947-) 1989. "MÉE Székesfehérvár - III. István király - A fehérvári jog adományozója" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo SF11 2416867
30737
399
Numismatik
Fritz Mihály (1947-) 1990. "Csány László / MLE Zala Megyei Szervezete 1990 - Csány László születésének 200. évfordulója" Br emlékérem T:1 Adamo ZE8a
2437115
30738
399
Numismatik
Fritz Mihály (1947-) 1991. "Megszálló szovjet csapatok kivonulása / Pax vobis - Béke veletek / KONYEC" aranyozott Br emlékérem (42,5mm) T:2 (PP) karc Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF