Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 248

Fekete Géza (Dezső) (1939-) 1973. "25 éves az Újító Mozgalom" Br emlékérem adományozói okirattal, eredeti tokban (60mm) T:1-
30727.

Rufpreis:
800 HUF

Fritz Mihály (1947-) 1982. "Zirc" Br emlékérem sérült ÁPV tokban (42,5mm) + Lapis András (1942-) DN "Makó / Szeged Tourist" Br emlékérem plombált ÁPV tokban (42,5mm) T:1-
30728.

Rufpreis:
1 200 HUF

Fritz Mihály (1947-) 1983. "Szegedi Szabadtéri Játékok / 1933-1959-1983" Br emlékérem sérült ÁPV tokban + DN "Szeged Tourist / Csongrád" Br emlékérem sérült ÁPV tokban (42,5mm) T:1
30729.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fritz Mihály (1947-) 1984. "MÉE / Tíz éves a Kalocsai Csoport" Br emlékérem sérült ÁPV tokban (42,5mm) T:1- Adamo KA1
30730.

Rufpreis:
1 000 HUF

30731.

Rufpreis:
6 000 HUF

Fritz Mihály (1947- ) 1988. "A Szent Jobb Szegeden" jelzett Ag emlékérem (36,02g/0.835/42,5mm) T:1 (eredetileg PP)
30732.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Fritz Mihály (1947-) 1988. "20 éves a MÉE Fejér megyei Szervezete / Veretett a törökök kivonulásának 300. évfordulóján" Br emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo SF10
30733.

Rufpreis:
1 000 HUF

30734.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fritz Mihály (1947- ) 1988. "A Szent Jobb Szegeden" Br emlékérem (42,5mm) T:1-  Adamo SG22
30735.

Rufpreis:
1 200 HUF

Fritz Mihály (1947-) 1989. "MÉE Székesfehérvár - III. István király - A fehérvári jog adományozója" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo SF11
30736.

Rufpreis:
1 200 HUF

Fritz Mihály (1947-) 1990. "Csány László / MLE Zala Megyei Szervezete 1990 - Csány László születésének 200. évfordulója" Br emlékérem T:1 Adamo ZE8a
30737.

Rufpreis:
3 000 HUF

Fritz Mihály (1947-) 1991. "Megszálló szovjet csapatok kivonulása / Pax vobis - Béke veletek / KONYEC" aranyozott Br emlékérem (42,5mm) T:2 (PP) karc
30738.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF