Edvi Illés György (1911-1991), Szabó Iván (1913-1998) 1942. "Pannonia ... https://www.darabanth.com/de/399-Fernauktion/399.0/Numismatik/Ungarische-Gedenkmunzen-Plaketten~2000009/Edvi-Illes-Gyorgy-1911-1991-Szabo-Ivan-1913-1998-1942-Pannonia-1917-1942-Belyeg-Egyesul~II2435827
2435827
30725
399
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Beschreibung: Edvi Illés György (1911-1991), Szabó Iván (1913-1998) 1942. "Pannonia 1917-1942 Bélyeg Egyesület" aranyozott Br plakett tokban. Szign.: Sz.I. - E.I.Gy. (71x111mm) T:1-
Hungary 1942. "Pannonia 1917-1942 Bélyeg Egyesület" gilt Br plaque in case. Sign.: Sz.I. (Iván Szabó) - E.I.Gy. (György Edvi Illés) (71x111mm) C:AU
: pelikán_kristóf