https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Militaria

Zahl der Lose: 65

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
~1970. "MHSZ Eredményes Munkáért" zománcozott jelvény eredeti dísztokban (32x43mm) T:1-
1
31906.

~1970. "MHSZ Eredményes Munkáért" zománcozott jelvény eredeti dísztokban (32x43mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
7,14
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1995. "Keményen, férfiasan, emberségesen! - Az MH TKK parancsnokától / Alba Regia" Br emlékérem (42mm) T:1- (eredetileg PP)
1
31907.

~1995. "Keményen, férfiasan, emberségesen! - Az MH TKK parancsnokától / Alba Regia" Br emlékérem (42mm) T:1- (eredetileg PP)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,90
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1995. "Keményen, férfiasan, emberségesen! - Az MH TKK parancsnokától / Alba Regia" Br emlékérem (42mm) T:2 (eredetileg PP) karcok
1
31908.

~1995. "Keményen, férfiasan, emberségesen! - Az MH TKK parancsnokától / Alba Regia" Br emlékérem (42mm) T:2 (eredetileg PP) karcok

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,90
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bozó Gyula (1913-2004) DN "Klapka György Tábornok - A Parancsnoktól / 25. Klapka György könnyű lövész dandár Tata" ezüstözött fém emlékérem (42,5mm) T:1- (eredetileg PP)
1
31909.

Bozó Gyula (1913-2004) DN "Klapka György Tábornok - A Parancsnoktól / 25. Klapka György könnyű lövész dandár Tata" ezüstözött fém emlékérem (42,5mm) T:1- (eredetileg PP)

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
DN "Honvédség - Védelem / Eredményes Katonai Pályára Irányításért - Honvédelmi Miniszter" Br emlékplakett eredeti dísztokban (115mm) T:1-
1
31910.

DN "Honvédség - Védelem / Eredményes Katonai Pályára Irányításért - Honvédelmi Miniszter" Br emlékplakett eredeti dísztokban (115mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
22,73
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Belgium ~1900. "Korona Rend Nagykeresztjének csillaga" zománcozott, aranyozott, jelzetlen Ag csillag, függőleges tűvel (85mm) T:2,2- több zománchiba, ragasztásnyom a medalionon /  Belgium ~1900. "Order of the Crown, Star of the Grand Cross" enamelled, gold plated, unmarked Ag star with vertical pin (85mm) C:XF,VF several enamel errors, glue mark on the medalion
1
31911.

Belgium ~1900. "Korona Rend Nagykeresztjének csillaga" zománcozott, aranyozott, jelzetlen Ag csillag, függőleges tűvel (85mm) T:2,2- több zománchiba, ragasztásnyom a medalionon / Belgium ~1900. "Order of the Crown, Star of the Grand Cross" enamelled, gold plated, unmarked Ag star with vertical pin (85mm) C:XF,VF several enamel errors, glue mark on the medalion

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
EUR
,
324,68
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bulgária ~1933-1939. "Európai Háborús Emlékérem 1915-1918" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:2 ph. Bulgaria ~1933-1939. "European War Commemorative Medal 1915-1918" gilt Br decoration, with ribbon C:XF edge error
1
31912.

Bulgária ~1933-1939. "Európai Háborús Emlékérem 1915-1918" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:2 ph. Bulgaria ~1933-1939. "European War Commemorative Medal 1915-1918" gilt Br decoration, with ribbon C:XF edge error

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,44
USD
Zahl der Gebote:
3
 
Bulgária ~1933-1939. "Európai Háborús Emlékérem 1915-1918" aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2 Bulgaria ~1933-1939. "European War Commemorative Medal 1915-1918" gilt Br decoration without ribbon C:XF
1
31913.

Bulgária ~1933-1939. "Európai Háborús Emlékérem 1915-1918" aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2 Bulgaria ~1933-1939. "European War Commemorative Medal 1915-1918" gilt Br decoration without ribbon C:XF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,49
USD
Zahl der Gebote:
4
 
Finnország 1942. "Finn Oroszlán Rend Középkereszt" aranyozott és zománcozott, jelzett Ag kitüntetés nyakszalagon. "A.T." (A. Tillander) gyártói jelzés és "813H" ezüstjelzés a fülön (49mm) T:2 / Finland 1942. "Order of the Lion Commander's Cross" gold plated and enamelled, hallmarked Ag decoration with neck ribbon. With "A.T." (A. Tillander) mark and "813H" hallmark on ear (49mm) C:XF
1
31914.

Finnország 1942. "Finn Oroszlán Rend Középkereszt" aranyozott és zománcozott, jelzett Ag kitüntetés nyakszalagon. "A.T." (A. Tillander) gyártói jelzés és "813H" ezüstjelzés a fülön (49mm) T:2 / Finland 1942. "Order of the Lion Commander's Cross" gold plated and enamelled, hallmarked Ag decoration with neck ribbon. With "A.T." (A. Tillander) mark and "813H" hallmark on ear (49mm) C:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
EUR
,
292,21
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Franciaország 1870-1940. "Médaille militaire (Katonai Érem)" zománcozott, ezüstözött Br kitüntetés mellszalagon T:2 France 1870-1940. "Médaille militaire (Katonai Érem)" enamelled, silver plated Br decoration on ribbon C:XF
1
31915.

Franciaország 1870-1940. "Médaille militaire (Katonai Érem)" zománcozott, ezüstözött Br kitüntetés mellszalagon T:2 France 1870-1940. "Médaille militaire (Katonai Érem)" enamelled, silver plated Br decoration on ribbon C:XF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
19,48
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Franciaország DN "A Francia Idegenlégió 2. külföldi mérnökezrede" fém jelvény "Arthus Bertrand Paris" gyártói jelzéssel T:1- France ND "2nd Foreign Engineering Regiment of the French Foreign Legion" metal badge with "Arthus Bertrand Paris" maker's mark C:AU
1
31916.

Franciaország DN "A Francia Idegenlégió 2. külföldi mérnökezrede" fém jelvény "Arthus Bertrand Paris" gyártói jelzéssel T:1- France ND "2nd Foreign Engineering Regiment of the French Foreign Legion" metal badge with "Arthus Bertrand Paris" maker's mark C:AU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,49
USD
Zahl der Gebote:
16
 
Olaszország 1942. "Római Sas Rend Középkereszt" zománcozott és jelzetlen gyűjtői replika, nyakszalaggal (50mm) T:2 kis zománchiba Italy 1942. "Order of the Roman Eagle Commander's Cross" enamelled and unmarked collector's replica with neck ribbon (50mm) C:XF small enamell error
1
31917.

Olaszország 1942. "Római Sas Rend Középkereszt" zománcozott és jelzetlen gyűjtői replika, nyakszalaggal (50mm) T:2 kis zománchiba Italy 1942. "Order of the Roman Eagle Commander's Cross" enamelled and unmarked collector's replica with neck ribbon (50mm) C:XF small enamell error

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
130 000 HUF
352,30
EUR
,
422,08
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse