Militaria

Zahl der Lose: 65

1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött Br kitüntetés mellszalagon, "BRONZ" fémjellel a peremen T:2 patina Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated Br decoration with ribbon, with "BRONZ" hallmark on the edge C:XF patina NMK 418.
31882.

Rufpreis:
3 000 HUF
9,74

1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött Br kitüntetés mellszalaggal T:2 patina Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated Br decoration with ribbon C:XF patina NMK 418.
31883.

Rufpreis:
3 000 HUF
9,74

~1930-1940. Miniatűr repülős Br jelvény (9x48mm) T:2
31884.

Rufpreis:
1 800 HUF
5,84

1938. "Felvidéki Emlékérem" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2- korrózió Hungary 1938. "Upper Hungary Medal" Br decoration without ribbon C:VF corrosion NMK 427.
31885.

Rufpreis:
1 000 HUF

1938. "Felvidéki Emlékérem" Br kitüntetés fül nélkül T:3 Hungary 1938. "Upper Hungary Medal" Br decoration without ear C:F  NMK 427.
31886.

Rufpreis:
800 HUF
2,60
9

1938. "Felvidéki Emlékérem - II. Rákóczi Ferenc" Br emlékérem nem hozzávaló mellszalagon + 1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem mellszalaggal. Szign.:BERÁN + 1941. "Délvidéki Emlékérem" Zn és ezüstözött Zn emlékérem (2x), mellszalag nélkül. Szign.: BERÁN L. T:2 Hungary 1938. "Commemorative Medal for the Liberation of Upper Hungary" Br medal with not own ribbon + 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" zinc medal with ribbon. Sign.:BERÁN L. + 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" Zn and silver plated Zn medal without ribbon. Sign.:BERÁN L. C:XF
31887.

Rufpreis:
5 000 HUF
16,23
13

Ispánki József (1906-1992) 1939. "Magyar Királyi Budapest Székesfőváros Katonai Parancsnokság" Br érem szalag nélkül (51mm) T:2
31888.

Rufpreis:
3 000 HUF
9,74

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem nem eredeti mellszalagon. Szign.: BERÁN L. + 1941. "Délvidéki Emlékérem" Zn emlékérem nem eredeti mellszalagon. Szign.: BERÁN L. T:2-,3 patina Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal with not original ribbon. Sign.: BERÁN L. + 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" Zn medal with not original ribbon. Sign.: BERÁN L. C:VF,F patina NMK 428, 429
31889.

Rufpreis:
2 000 HUF

1940. "Nemzetvédelmi Kereszt / A Hazáért" ezüstözött hadifém kitüntetés nem eredeti mellszalaggal T:3 Hungary 1940. "National Defense Cross" silvered war metal decoration with not original ribbon C:F NMK 442.
31890.

Rufpreis:
2 000 HUF
34

1941. "Délvidéki Emlékérem" cink emlékérem nem hozzávaló, de korabeli kék mellszalaggal. Szign.: BERÁN L. T:2 függesztőkarika törött Hungary 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" zinc medal with not own, but contemporary blue ribbon. Sign.:BERÁN L. C:XF broken suspension ring NMK 429.
31891.

Rufpreis:
1 200 HUF
3,90

31892.

Rufpreis:
3 000 HUF
9,74

1943. "Tűzkereszt I. fokozata" oxidált hadifém kitüntetés mellszalaggal T:2,2- Hungary 1943. "Hungarian Fire Cross 1st class" oxidized war metal decoration with ribbon C:XF,VF NMK 443.
31893.

Rufpreis:
3 000 HUF
9,74
32

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF