Uhren Zahl der Lose: 81
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2418814
12028
399
Watches
2392601
12029
399
60000
Watches
2171747
12030
399
40000
Watches
2272745
12031
399
40000
Watches
12 db-os régi zsebóragyűjtemény, valamennyi működőképes.
2421898
12032
399
60000
Watches
Antik, negyedütős, inga járatos oszlopos asztali óra. XIX. sz. második fele. Intarziás fa test, vésett réz számlap, felhúzó kulccsal. Óra járat működik, az ütő rész nem. Kisebb sérülésekkel. cm
2406164
12033
399
15000
Watches
Sarrere - Rive de Gier. Nagy méretű, állóóra szerkezet. XIX: sz. Franciaország. Kissé hiányos, nem működik, zománc számlappal, Préselt réz díszekkel. 24x54 cm 2393003
12034
399
80000
Watches
2435999
12035
399
Watches
Telekom quartz karóra, fém szíjjal, dátumkijelzős, szép állapotú, működik, d: 42 mm 2435374
12036
399
Watches
Eden Antimagnetic mechanikus svájci karóra, 15 köves, másodpercmutatóval, aranyszínű számlappal, átlátszó hátlappal, szíj nélkül, működik. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF