Uhren

Zahl der Lose: 81

12028.

Rufpreis:
8 000 HUF

12029.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

12030.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

12 db-os régi zsebóragyűjtemény, valamennyi működőképes.
12031.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Antik, negyedütős, inga járatos oszlopos asztali óra. XIX. sz. második fele. Intarziás fa test, vésett réz számlap, felhúzó kulccsal. Óra járat működik, az ütő rész nem. Kisebb sérülésekkel. cm
12032.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Sarrere - Rive de Gier. Nagy méretű, állóóra szerkezet. XIX: sz. Franciaország. Kissé hiányos, nem működik, zománc számlappal,  Préselt réz díszekkel. 24x54 cm
12033.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

12034.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Telekom quartz karóra, fém szíjjal, dátumkijelzős, szép állapotú, működik, d: 42 mm
12035.

Rufpreis:
1 000 HUF

Eden Antimagnetic mechanikus svájci karóra, 15 köves, másodpercmutatóval, aranyszínű számlappal, átlátszó hátlappal, szíj nélkül, működik.
12036.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF