Uhren

Zahl der Lose: 81

11991.

Rufpreis:
500 000 HUF
1 355,01
1 562,50

Kiple német két köves utazóóra, bőr tokkal, működő állapotban 5,5x5,5 cm
11992.

Rufpreis:
3 000 HUF

1 db retro mechanikus utazó óra (javításra szorul) és egy db quartz szerkezetű asztali óra. m: 5,5 cm és 3 cm
11993.

Rufpreis:
1 200 HUF

Tissot automata karóra, dátumkijelzővel, üveglapon kis repedéssel, szíj nélkül, d: 3,5 cm
11994.

Rufpreis:
8 000 HUF

Milus 17 köves gyűrűóra, nem jár, méret: 53
11995.

Rufpreis:
5 000 HUF

Guess waterpro Japan mov't férfi karóra, rozsdamentes acél tokkal, fém szíjjal, működik,
11996.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Raxa Chronometre zsebóra. Jó számlappal, működő állapotban, sérült fém hátlappal. d: 48 mm
11997.

Rufpreis:
6 000 HUF

Volo zsebóra fém tokkal, sérült számlappal, működőképes állapotban d: 51 mm
11998.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Orient karóra 21 köves automata szerkezettel, naptárral, pótolt Seiko fém szíjjal. d: 37 mm Működő szerkezettel, kopott és karcos. / japanese automatic watch
11999.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

cca. 1950 Doxa mechamikus férfi karóra, szíjjal műkődő, korának megfelelő állapotban, számlapon apró pöttyök. d: 35mm
12000.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
15

Ezüst (Ag) tokos kulcsos zsebóra, díszes tokkal és szép állapotú, működő szerkezettel, másodpercmutatós, kissé sérült számlappal, felhúzókulccsal, fém óralánccal és tartó tokkal, d: 45 mm
12001.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

12002.

Rufpreis:
550 000 HUF
1 490,51
1 718,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF