Örvös János (szerk.): Balaton-felvidék útikalauz. Fekete-fehér fénykép... https://www.darabanth.com/de/399-Fernauktion/399.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Schiffe-Plattensee~500032/Orvos-Janos-szerk-Balaton-felvidek-utikalauz-Fekete-feher-fenykepekkel-illusztralt-Bp~II2441279
2441279
14063
399
Ships Balaton
Rufpreis:
1 400 HUF 3,79 EUR , 4,38 USD
Beschreibung: Örvös János (szerk.): Balaton-felvidék útikalauz. Fekete-fehér fényképekkel illusztrált. Bp., Sport, 1965. Kissé sérült kiadói félvászon kötésben, sérült borítóval, volt könyvtári példány.
: pelikán_kristóf