Darnay-Dornyay Béla - Zákonyi Ferenc: Balaton, útikalauz. 1957, Sport.... https://www.darabanth.com/de/399-Fernauktion/399.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Schiffe-Plattensee~500032/Darnay-Dornyay-Bela-Zakonyi-Ferenc-Balaton-utikalauz-1957-Sport-Fekete-feher-fotokkal-il~II2441457
2441457
14069
399
Ships Balaton
Beschreibung: Darnay-Dornyay Béla - Zákonyi Ferenc: Balaton, útikalauz. 1957, Sport. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kihajtható, kissé szakadt Balaton térkép melléklettel. Kiadói félvászon kötésben, kopott és hátoldalán foltos borítóval.
: nagy_andras