Bartók Béla-Kodály Zoltán: Népdalok. Erdélyi magyarság. Bp., Népies Ir... https://www.darabanth.com/de/399-Fernauktion/399.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Musik-Noten-Instrumenten~500035/Bartok-Bela-Kodaly-Zoltan-Nepdalok-Erdelyi-magyarsag-Bp-Nepies-Irodalmi-Tarsasag-Kia~II2438573
2438573
14290
399
Music, Musical notes, Instruments
Beschreibung: Bartók Béla-Kodály Zoltán: Népdalok. Erdélyi magyarság. Bp., Népies Irodalmi Társaság. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány, sérült gerinc, ázott lapok, kopottas állapotban.
: pelikán_kristóf