Tétel

Katalognummer:

14363.
Beendet 399. Fernauktion
Drucksachen

Rufpreis:

1 000 HUF

Beschreibung:

1897 Tiefseefauna (Mélytengeri állatvilág) Meyers lexikon (1894 - 1898) melléklete. Színes litográfia, papír. Üvegezett fa keretben. Félbehajtás nyoma látható, keret kopott. / Colour lithography, framed, 22 x 26 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf