10668.
Beendet 399. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 500 HUF
14,91 EUR, 17,19 USD
Oswald jelzéssel: Téli táj. Olaj, vászon, foltos. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 50x70 cm