10641.
Beendet 399. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 800 HUF
13,01 EUR, 15,00 USD
Megyeri jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, farost. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 42×52 cm