10643.
Beendet 399. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 400 HUF
9,21 EUR, 10,63 USD
Megyeri jelzéssel: Fenyves táj patakkal. Olaj, karton. Dekoratív, kissé sérült keretben, 41×33 cm