10886.
Beendet 399. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Jelzés nélkül, feltehetően a XX. sz. második felében működött magyar festő alkotása: Balatoni részlet. Olaj, karton, fa keretben, 14x20,5 cm