10907.
Beendet 399. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
Jelzés nélkül: Kisvárosi utca. Akvarell, papír, jelzett. Sérült üvegezett keretben 18,5×26 cm