Jelzés nélkül: Kisfiú arcképe. Pasztell, papír. Üvegezett, sérült kere... https://www.darabanth.com/de/399-Fernauktion/399.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~500002/Jelzes-nelkul-Kisfiu-arckepe-Pasztell-papir-Uvegezett-serult-keretben-46x30-cm~II2406031
2406031
10855
399
11000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
11 000 HUF 29,81 EUR , 34,38 USD
Beschreibung: Jelzés nélkül: Kisfiú arcképe. Pasztell, papír. Üvegezett, sérült keretben. 46x30 cm
: pelikán_kristóf