10594.
Beendet 399. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
16 000 HUF
43,36 EUR, 50,00 USD
JP vagy PJ 1986 jelzéssel: Katona portréja. Olaj, farost. Dekoratív, sérült fa keretben. 55x44,5 cm