10481.
Beendet 399. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
20 000 HUF
54,20 EUR, 62,50 USD
Ismeretlen német művész, működött a XIX. sz. közepén: Horgászok, 1841. Tus, papír, jelezve jobbra fent. Üvegezett fa keretben, 21×29 cm